Little Love - Mluvící miminko

ME 80153928
Neohodnoceno
  • 1 z 3

  • Externí sklad
1 679 Kč
Kategorie: HRAČKY
 

Little Love - Mluvící miminko

Úžasné miminko, které toho nejenom spoustu napovídá, ale i opakuje a pamatuje si, co děti říkají. Miminko se postupně "vyvíjí" od narození až do doby, kdy už si také samo zazpívá známé písničky. Po vyjmutí miminka z obalu mu vložte do úst dudlík. Vytažením dudlíku z úst miminko aktivujete do prvotního režimu - narození. V tomto období má miminko nejmenší slovní zásobu a i hlásek je více „miminkovský". Nechybí ani typické zvuky jako je cucání dudlíku, pití z lahvičky, říhnutí, zívání, smích.

Zábavnou hrou a péčí o miminko se lze snadno dostat do úrovně 2. Tedy do úrovně, kdy je miminko starší, zná více slov a má i lepší výslovnost. Miminko používá nejenom vlastní slovní zásobu, ale učí se také nová slova od dětí.

V další (nejvyšší) úrovni už umí miminko zazpívat 4 známé české písničky (Holka modrooká, Pec nám spadla, Šla Nanynka do zelí a Spi děťátko spi). Tyto písničky nejenom umí zazpívat, ale zábavnou formou, kdy občas záměrně vynechává část textu, učí děti slova písně a rozvíjí jejich hudební cítění. 3 obrázkové knížky, které jsou součástí balení, představují dětem věci z domácnosti, zvířátka, jídlo a pití.

  • Stlačením tlačítka "Číst" cist spustíte hru se čtením obrázkových knížek. Miminko je podle úrovně buď čte samo, nebo společně s dětmi. Například také slovy „...já budu opakovat po tobě" vyzývá děti ke komunikaci. Pokud dítě říká, co vidí v knížce, miminko se snaží po dítěti opakovat.
  • Tlačítkem „Mluvení" mluv aktivuje dítě hru, při které je, mimo jiné, miminkem provokováno k mluvení a odpovídání na jeho otázky.
  • Po stisku tlačítka „Péče" pece vyžaduje miminko, nakrmit, dudlík, pohádku na dobrou noc apod.
  • Spoustu příjemných melodií, broukaných popěvků i písniček najdete pod tlačítkem "Hudba" hudba.

Součástí balení je: Vtech Little Love Mluvící miminko, 3 obrázkové knížky, dudlík, lahvička a zkušební baterie(2AA).

Pouze v českém jazyce.

Věk od 2
Baterie ano
Baterie součástí výrobku ano
Baterie poč. ks a typ 2AA
Balení krabice s výřezem
   
Kus hmotnost v kg 1,07
Kus výška v cm 35,5
Kus šířka v cm 33
Kus hloubka v cm 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.