Hacka Klasik - Závěsná textilní kolébka - modré kopretinky

Kód: PECH_HAC03.JPG
Neohodnoceno
Značka: Pech
1 690 Kč
8-14 dnů
Můžeme doručit do:
22.12.2023
Možnosti doručení

Hacka Klasik - Závěsná textilní kolébka - modré kopretinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hacka Klasik - Závěsná textilní kolébka

Hacka je vyrobena ze 100% bavlny. Do prostoru ve kterém leží miminko se vkládá měkká matrace, která je vyplněna 100% mykanou ovčí vlnou. Matrace je součástí výrobku. Rozměr matrace prakticky určuje i velkost vnitřního prostoru, kde leží miminko.  Matrace do hacky klasik je široká cca 30 cm a dlouhá cca 85 cm. Vlna, která je použita je zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků.

Prostor hacky se uzavírá pomocí dvou šňůrek vyrobených ze stejného materiálu jako hacka.

Chůze patří k naší každodenní činnosti. Proto jsou i miminka před narozením na pohyby při chůzi zvyklá. Hacka zajistí, že ani po příchodu na náš svět o tyto pocity nepřijdou. Díky pružině, na které je hacka zavěšena, se cítí velmi příjemně.  Pokud miminko nespí, můžete mu na dřevěnou rozpěrku umístit různé hračky pro povzbuzení zvídavosti a rozvíjení motorických schopností.

A když je již miminko unavené a usíná? Jemným pohupováním, díky zavěšení na pružině, rychle a spokojeně usne. Pokud však spánek delší dobu nepřichází, mohou rodiče díky šňůrce určené k pohupování pracovat na počítači, nebo relaxovat při četbě dobré knihy, nebo poslechu hudby.


Hacka má nosnost 15 kg, pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg,  je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, například balíček luštěnin.Zajistíte tím optimální pohupování pružiny.

 

Hacku můžete zavěsit pomocí očka na zavěšení hacky do pevného stropu,nebo venku na strom či trám. Dále se dá jednoduše zavěsit na mezidveřní hrazdu. Hacku můžete také zavěsit na stojany Palmera a Luna.

Pružina je vyrobena z patentového drátu, rozpěrka z jasanového dřeva.

Pružina je součástí balení.

Součástí výrobku je lanko černé a zelené barvy. Černé lanko může sloužit v případě, že je závěsný bod příliš vysoko a tím pádem by byla také hacka  klasik zavěšena příliš vysoko. Černým lankem tedy docílíte prodloužení mezi závěsným bodem a hackou klasik. Zelené lanko můžete uvázat na libovolném místě hacky klasik. Pak si můžete dopřát pohodlí na svém oblíbeném místě a pohupování hacky docílite občasním zatáhnutím za toto lanko.

 

 

Pokud nemáte doma vhodný bod k zavěšení hacky nabízíme Očko na zavěšení hacky.  Očko lze upevnit do dřevěné konstrukce, nebo pomocí hmoždinky do plných materiálů.
V případě nutnosti uchycení hacky do dutých materiálů doporučujeme použít tzv. chemickou kotvu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zábava pro miminka
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: