Hacka Plus- Závěsná textilní kolébka - zelená

Kód: PECH_HACKPZE.JPG
Neohodnoceno
Značka: Pech
1 990 Kč
8-14 dnů
Můžeme doručit do:
8.8.2024
Možnosti doručení

Hacka Plus - Závěsná textilní kolébka - zelená

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hacka PLUS- Závěsná textilní kolébka

Hacka plus má upravený střih pro snazší manipulaci. Ve vnitřním prostoru hacky plus je všit jemný satén, který je velmi příjemný při styku s pokožkou miminka. Díky širší matraci je vnitřní prostor pro miminko větší a je tím zajištěno také pohodlnější vkládání miminka do hacky plus. Na vnější straně v prostoru hlavičky je výšivka s motivem květinky. Šňůrky na uzavírání hacky nahradily druky.

Chůze patří k naší každodenní činnosti. Proto jsou i miminka před narozením na pohyby při chůzi zvyklá. Hacka plus zajistí, že ani po příchodu na náš svět o tyto pocity nepřijdou. Díky pružině, na které je hacka plus zavěšena se cítí velmi příjemně, obklopuje je jemná saténová látka a díky uzavřenějšímu prostoru hacky plus se cítí velmi bezpečně. Světlo proudící do hacky plus je tlumeno příjemnými barvami, které jsou na hacce použity.

Pokud miminko nespí, můžete mu na dřevěnou rozporku umístnit různé hračky pro povzbuzení zvídavosti a rozvíjení motorických schopností. A když je již miminko unavené a usíná? Jemným pohupováním díky zavěšení na pružině rychle a spokojeně usne. Pokud však spánek delší dobu nepřichází, mohou rodiče díky šňůrce určené k pohupování pracovat na počítači, nebo relaxovat při četbě dobré knihy, nebo poslechu hudby.

Hacka plus má nosnost 15 kg, pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, například balíček luštěnin.Zajistíte tím optimální pohupování pružiny.

Hacku plus můžete zavěsit pomocí očka na zavěšení hacky do pevného stropu,nebo venku na strom či trám. Dále se dá jednoduše zavěsit na mezidveřní hrazdu. Hacku plus můžete také zavěsit na stojany Palmera a Luna.


Hacka plus je vyrobena ze 100% bavlny. Hacka plus má ve vnitřním prostoru všitý jemný satén také ze 100% bavlny. Do prostoru, ve kterém leží miminko se vkládá měkká matrace, která je vyplněna 100% mykanou ovčí vlnou. Matrace je součástí výrobku. Rozměr matrace prakticky určuje i velkost vnitřního prostoru, kde leží miminko.  Matrace do hacky plus je široká cca 35 cm a dlouhá cca 95 cm. Vlna, která je použita, je zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků.

Pružina je vyrobena z patentového drátu, rozpěrka z bukového  dřeva.

 

 

Pokud nemáte doma vhodný bod k zavěšení Hacky, nabízíme Očko na zavěšení hacky.  Očko lze upevnit do dřevěné konstrukce, nebo pomocí hmoždinky do plných materiálů.
V případě nutnosti uchycení Hacky do dutých materiálů doporučujeme použít tzv. chemickou kotvu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zábava pro miminka
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: